Spring Global
F. Müjde Çetin
Müzakereci & Yönetim Danışmanı

Çetin, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İng) Bölümünde, yüksek lisans eğitimini ise Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ekonomi Hukuku Bölümünde, onur derecesiyle tamamlamıştır.

Hikayemiz

İşletme sahibi Müjde Çetin Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İng) Bölümünde, yüksek lisans eğitimini ise Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ekonomi Hukuku Bölümünde, Onur Derecesiyle tamamladı. Dünya Bankasından Birleşmiş Milletlere, Doğuş Holding’den Boğaziçi Üniversitesine birçok kuruluşta deneyim kazandıktan kendi kanatlarıyla uçmaya karar verdi. 2018’de “kıştan bahara, sorunlardan çözümlere uzanan müzakere ve değer yaratma kültürünü” ışık edinerek Spring Global’i kurdu. Ardından Leyla Alaton bursunu kazanarak okuduğu uluslararası programda Türkiye’nin ilk 2 sertifikalı Anlaşma Müzakerecisinden biri oldu.

Yaklaşık 10 yıldır kendi “kadın hikayesinden” kesitler de içeren Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Atölyelerini tasarlıyor ve yönetiyor. Ayrıca 10’a yakın sivil toplum kuruluşunda Yönetim Kurulu seviyesinde gönüllü olarak görev yapıyor.

Neden biz?

  • Global trendler eşliğinde, şirketinizin Strateji Haritanızı ve “değer zincirinizi” tanımlama deneyiminize rehber oluruz.
  • Ekibinizin yetkinliklerini, sadece teorik değil, ağırlıklı olarak uygulamaya yönelik atölyeler eşliğinde geliştiririz.
  • Bütünsel bakış açımızla, butik tasarımlar yaparak, Yol Haritanızı oluştururuz. Uygulama sürecinde yalnız bırakmayız.
  • Sizinle “eşit seviyede” iletişim kurarız. Erişilebilir oluruz.
  • İşinizi geliştirmenize büyük katkı sağlayacak sektörlerarası işbirliği modelleri kurarız.
  • Hem üst düzey yöneticilere hem de ekip üyelerinize birebir “strateji” danışmanlığı ile “çevik” katkı sunarız.

Hizmetlerimiz

5 farklı sektörde 20 yılı aşkın profesyonel deneyimi olan F. Müjde Çetin tarafından kurulmuş olan Spring Global, butik yönetim danışmanlığı ve eğitim hizmetleri verir. Özel sektörden sivil topluma, belediyelerden uluslararası kuruluşlara oldukça geniş bir paydaş kitlesiyle çalışan Spring Global, kendi uzmanlık alanındaki konuları takvimine alarak birebir hizmet verirken, ihtiyaç görülen farklı danışmanlık konularında da deneyimli çözüm ortaklarını sürece dahil eder.

2018’de “kıştan bahara, sorunlardan çözümlere uzanan müzakere ve değer yaratma kültürünü” ışık edinerek kurulan Spring Global, tüm hizmetlerini size özel tasarlar.

Sürdürülebilir Kalkınma
BM Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Projeleri
Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projeleri ve Atölyeleri
Entegre Raporlama ve Entegre Düşünce Atölyeleri
Sivil Toplum Kuruluşlarında Strateji ve Yönetim
Şirketlerde Güven Mimarisi ve Kurumsal İtibar
“İş Yaşamına Hazırım!” Atölyeleri
Bireysel Strateji Danışmanlığı

İşbirliği Mimarisi
Müzakere
Çatışma Yönetimi
STK-Kamu-Özel Sektör İşbirliği Modelleri
Etkin Paydaş Katılımı ve Paydaş İlişkileri Yönetimi
İç Koordinasyon ve İnsan Gücü Yönetimi
Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri
Moderasyon

Referanslarımız

Yapı ve Kredi Bankası AŞ, Japan Tobacco International (JTI), Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi, Eczacıbaşı Holding, Darüşşafaka Cemiyeti ve Eğitim Kurumları, Türk Telekom, İnci Holding, GOSB Blink Teknopark, İstanbul BPW İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneği, Cevdet İnci Eğitim Vakfı, Kadın Adayları Destekleme Derneği, Türk Kadınlar Birliği, Impulso, Etik ve İtibar Derneği, Birgi Mefar İlaç Grubu, Işık Üniversitesi, birebir danışmanlık alan CEO, CFO ve Yönetim Kurulu üyeleri.