Spring Global

Gelişim İçin Strateji 2019 Çalıştayını Tamamladık!

 

Müzakereci Grubu ve MBB Türkiye Kurucu Üyelerimizden, MBB Cinsiyet Eşitliği Program Liderimiz Müjde Çetin, 6 Nisan 2019 Cumartesi günü, BPW İstanbul (Business and Professional Women) Derneği’nin vizyon ve stratejisini irdelemek üzere “Gelişim İçin, Strateji 2019” çalıştayını tasarladı ve yönetti.

Dernek yönetiminin yanısıra, üyelerin ve potansiyel paydaşların da katılım sağladığı çalışmada kuruluşun güçlü ve gelişime açık yönleri irdelenerek, hedefler belirlendi ve hayaller dile getirildi. Katılımcıların etkin katkılarıyla gerçekleştirilen çalıştayın bitiminde BPW İstanbul Kulübü Başkanı Selda Alemdar sözü alarak “Bu denli kapsamlı bir çalışmayı derneğimiz için gönüllü gerçekleştiren Yönetim Kurulu üyemiz Müjde Çetin’e çok teşekkür ediyorum. Harika paylaşımlar oldu, kendimize ayna tutma ve geleceği birlikte hayal etme fırsatı bulduk. Toplumdan aldığımızı yine toplum faydasına kullanma imkanı yarattık, hem duyguların hem aklın konuştuğu özel bir deneyim yaşadık. Sonbahara girmeden Hareket Planımızı netleştirmek için bir toplantı daha rica ediyorum.” dedi.

Müjde Çetin, SpringGlobal markası altında, her yıl, 3 sivil toplum kuruluşuna gönüllü olarak hizmet veriyor. Bu yıl çalışmalarından ilkini Cevdet İnci Eğitim Vakfında, ikincisini ise BPW İstanbul’da gerçekleştirdi.